Epson 58xx/53xx Series Maintenance Box C12C938211
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 140.00 mm |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 85.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 105.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.25 kg |
| Paber/Papp | 43.20 g |
| Palette Qty | 691 pc(s) |
| PET | 14.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.80 g |
| Producer product family | 58xx/53xx Series Maintenance Box |
| Producer product name | C12C938211 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Ühilduvad tooted | WF-C5890DWF (WF-C5890DWF) WF-C5390DW |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson 58xx53xx series maintenance box c12c938211, c12c938211, epson, tindid ja toonerid

